کمک های مدرسه ی علامه طباطبایی شعبه ی فرمانیه به مناطق زلزله زده

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

نمایندگان دبیرستان دوره اول علامه طباطبایی – واحد فرمانیه با یک کامیون حاوی کمک های دانش آموزان، خانواده ها و کادر اجرایی مدرسه، راهی مناطق زلزله زده شدند. ابوالفضل رستمی، مدیر واحد فرمانیه، علیرضا کرمانشاهی دبیر ریاضی و محمدی مربی فرهنگی مدرسه در این سفر به عنوان نمایندگان واحد فرمانیه حضور دارند.

کمکهای غیر نقدی فرمانیه ای ها شامل مواد شوینده، مواد خوراکی از قبیل خرما، چای، شیر، پنیر، مربا، آبمیوه، حلواشکری، کنسرو ماهی تن، نسرو غذا ، آب معدنی، روغن مایع، انواع بیسکوییت، ماکارونی و حبوبات، دارو و وسایل کمک های اولیه، پتو و لباس های گرم در یکی از روستاهای نزدیک سر پل ذهاب که کمک رسانی کمتری در آن صورت گرفته است بین مردم آسیب دیده و نیازمند کمک، توزیع می شود.

بیش از 7 میلیون تومان کمکهای نقدی جمع آوری شده نیز صرف خرید چادر، نایلون، زیرانداز و لباس بچه گانه و زنانه شده است و به همراه کمکهای غیر نقدی توزیع می شود.  

زمین لرزه کرمانشاه در شامگاه یکشنبه 21 آبان در نزدیکی ازگله در استان کرمانشاه رخ داد. این زلزله 7.3 در مقیاس ریشتر، قدرت داشت و خرابی های زیادی به بار آورد.

نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : پنجشنبه 25 آبان 1396 ساعت: 18:56
برچسب‌ها : طباطبایی,فرمانیه,
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها